ABSOLUTELY EUROVISION

Good Evening Europe... bonsoir l'Europe !!! ... Le forum francophone pour tous les fans d'Eurovision ?? Ne cherchez plus, c'est ici...

Partenaires

EUROVISION BONSOIR PARIS
__________________________
L'EUROVISION AU QUOTIDIEN
__________________________

Derniers sujets

» DANEMARK 2013
Ven 10 Mai - 3:39 par JeF

» 2013 - RÉPARTITION ET ORDRES DE PASSAGE
Jeu 28 Mar - 2:47 par JeF

» FRANCE 2013
Dim 24 Mar - 18:30 par chrisdetours

» LE MAILLON FAIBLE 2013
Ven 22 Mar - 0:35 par JeF

» MALTE 2013
Lun 18 Mar - 3:59 par geg

» ITALIE 2013
Lun 18 Mar - 0:14 par Fabt

» MONTENEGRO 2013
Lun 18 Mar - 0:12 par Fabt

» MOLDAVIE 2013
Lun 18 Mar - 0:09 par Fabt

» MACÉDOINE 2013
Dim 17 Mar - 22:38 par IfeelSlo

» SAINT MARIN 2013
Dim 17 Mar - 22:31 par IfeelSlo

» ARMÉNIE 2013
Dim 17 Mar - 22:27 par Greece

» EUROVISION 2013
Dim 17 Mar - 22:16 par IfeelSlo

» AZERBAÏDJAN 2013
Jeu 14 Mar - 23:01 par JeF

» UKRAINE 2013
Mar 12 Mar - 2:20 par IfeelSlo

» BULGARIE 2013
Mar 12 Mar - 2:16 par IfeelSlo

» ROUMANIE 2013
Lun 11 Mar - 8:38 par Estelle98

» SUÈDE 2013
Lun 11 Mar - 8:26 par Estelle98

» ISRAËL 2013
Dim 10 Mar - 23:29 par Fabt

» PAYS-BAS 2013
Dim 10 Mar - 23:26 par Fabt

» SUISSE 2013
Sam 9 Mar - 20:52 par Akiro

» ROYAUME-UNI 2013
Sam 9 Mar - 7:00 par saribeiro

» LETTONIE 2013
Jeu 7 Mar - 23:54 par IfeelSlo

» ESPAGNE 2013
Jeu 7 Mar - 22:44 par JeF

» SLOVÉNIE 2013
Jeu 7 Mar - 20:18 par DrOnill

» SERBIE 2013
Jeu 7 Mar - 20:14 par DrOnill

Qui est en ligne ?

Il y a en tout 3 utilisateurs en ligne :: 0 Enregistré, 0 Invisible et 3 Invités

Aucun


[ Voir toute la liste ]


Le record du nombre d'utilisateurs en ligne est de 88 le Dim 26 Avr - 0:53

Les vidéos


  ALBANIE - Juliana Pasha - It's all about you

  Partagez
  avatar
  JeF
  Admin

  Messages : 13059
  Date d'inscription : 11/06/2009
  Age : 44
  Localisation : Genoa City

  ALBANIE - Juliana Pasha - It's all about you

  Message  JeF le Dim 10 Jan - 10:25  Nuk mundem pa ty

  Oh yeah...

  Ti je ai
  Ke lindur në ditët e mia
  Je fat veç për mua
  Ti je ai
  Fjalorët në botë nuk mjaftojnë
  Të them sa të dua

  Më trego
  Nëse kemi jetuar
  Një herë tjetër
  Kush je ti
  Që në çdo përqafim
  Më sjell aromën e vjetër "kush je ti"

  Nuk mundem pa ty
  Nuk kam jetë pa ty
  Rrëfej mrekullinë e botës time
  Falem për ty
  Dhe zgjohem me ty
  Në paqe me ndjenjë të pafundësive

  Aty do të gjej, yeah...
  Gjej unë veten time
  Pushtohem nga ty
  Në një ne të dy
  Frymëmarrje që mbet
  Në fjalë dashurie

  Yeah...

  Unë jam ajo
  Nuk dua të humbem nga ty
  Jetoj se të dua
  Unë jam ajo
  Veten largoj nga gjithçka
  E gjej të harruar

  Më beso
  Ne e kemi jetuar
  Një herë tjetër
  Vetëm ti
  Histori përsëritur
  Me sjell aromën e vjetër "vetëm ti"

  Nuk mundem pa ty
  Nuk kam jetë pa ty
  Rrëfej mrekullinë e botës time
  Falem për ty
  Dhe zgjohem me ty
  Në paqe me ndjenjë të pafundësive

  Aty do të gjej, yeah...
  Gjej unë veten time
  Pushtohem nga ty
  Në një ne të dy
  Frymëmarrje që mbet
  Në fjalë dashurie

  Vizatohem në tre dimensionet e tua
  Marr pa limit nga puthjet e tua
  Dhe pa perse të dua
  Më shumë të dua
  Në vitet e tua do jem, do jem

  Nuk mundem pa ty
  Nuk kam jetë pa ty
  Rrëfej mrekullinë e botës time
  Falem për ty
  Dhe zgjohem me ty
  Në paqe me ndjenjë të pafundësive

  Aty do të gjej, yeah...
  Gjej unë veten time
  Pushtohem nga ty
  Në një ne të dy
  Frymëmarrje që mbet
  Në fjalë dashurie

  Nuk mundem pa ty


  Dernière édition par JeF le Mar 16 Mar - 14:34, édité 1 fois
  avatar
  JeF
  Admin

  Messages : 13059
  Date d'inscription : 11/06/2009
  Age : 44
  Localisation : Genoa City

  Re: ALBANIE - Juliana Pasha - It's all about you

  Message  JeF le Lun 15 Fév - 15:47  It's all about you

  You are the one, you give me the time that I need
  And it's me, and I'm calling
  You are the one, making it easy to me
  In love with you I'm falling

  We've been down
  Don't you know it went down here, I feel it
  Even now, time that we make a deal
  And seal it, loving you, loving you

  It's all about you, the things that I do
  The rest of the world don't understand me
  You're all that I dream, everything that I need
  'Cause when you are gone, I feel so empty
  It's all in the way you look at me
  And you're driving me crazy
  It's all about you, all the things that I do
  You are my life, 'cause you make it amazing

  I'm the one, who doesn't know how to say no
  To you, I'm so easy
  I'm the one, who's spending my evening just home
  For you, you complete me

  We've been down
  But don't you know it went down here, I feel it
  So stick around, I wanna know what it feels like
  Forever and ever

  It's all about you, the things that I do
  The rest of the world don't understand me
  You're all that I dream, everything that I need
  'Cause when you are gone, I feel so empty
  It's all in the way you look at me
  You're driving me crazy
  It's all about you, all the things that I do
  You are my lif,e 'cause you make it amazing

  I'm never alone with the love that you're giving
  Whenever I go, I'm hoping you miss me
  Don't wanna ever go back
  Never ever go back
  Oh, baby you're my destiny, oh yeah

  It's all about you, the things that I do
  The rest of the world don't understand me
  You're all that I dream, everything that I need
  'Cause when you are gone, I feel so empty
  It's all in the way you look at me
  You're driving me crazy
  It's all about you, all the things that I do
  You are my life, 'cause you make it amazing

  It's all about you

   Sujets similaires

   -

   La date/heure actuelle est Mar 18 Sep - 6:40